O mně

 

anna-buresova

Jmenuji se Anna Burešová, narodila jsem se 7. listopadu 1966 před devátou hodinou večerní. Jsem tedy narozena se Sluncem ve znamení Štíra, s Lunou ve znamení Panny a Ascendentem ve znamení Raka.

Vystudovala jsem gymnázium v Náchodě, dále pak Vysokou školu strojní v Liberci – obor konstrukce textilních strojů.

Již od dětství se zajímám o věci mezi nebem a zemí, filozofii, psychologii, víru, léčitelství a přírodu, zvířata. 

Již od mládí sbírám mnoho druhů léčivých bylin na čaje a koupele, ale také z nich vyrábím masti a elixíry, které pomáhají uzdravovat nejen mě, ale i ostatní.

Mezi mé koníčky pro volný čas patří pobyt v přírodě se zvířaty a dětmi, pěstování  léčivých bylin i okrasných rostlin, stromů, čtení knih s astrologickou a filozofickou a psychologickou tématikou, studium symbolů např. tarotu, kabaly apod…

Mám moc ráda malá miminka (sama mám čtyři děti) – narozené příchozí duše, které si v sobě nesou čistou jiskru božství, životní příběh se teprve u nich začne rozvíjet a je krásné sledovat, jak naivně šťastní přinášejí ve svém úsměvu lidem krásu, pokoj a lásku světa, odkud jsme přišli a kam se po naší životní misi zase vrátíme.

Věřím ve všudepřítomného Boha, ale pro zachování polarity a svobody rozhodování tady na Zemi, i v opačný pól, protože, abychom poznali dobro, musí existovat i zlo. Věřím i v bytosti různých sfér jako jsou andělé, skřítci, víly a mnoho dalších.

Věřím v osud, který je něčím daný, ale který máme možnost do celkem velké míry utvářet. Velkým pomocníkem v tomto směru jsem shledala právě astrologii, která nám otvírá mapu duše, dává návod na pochopení sama sebe, ale i ostatních, pomáhá nám se orientovat v životě. Jelikož díky cykličnosti jevů a jejich uvědomování nás pomalu a jistě vede právě po té pověstné spirále kola života směrem ke středu, kde je lepší možnost rozhlédnutí, aniž by to s námi tolik házelo. Ani tam však nemůžeme ustrnout, jelikož vše je v pohybu, myšlení a dění také musí být v pohybu, a proto cíl je vždy jen cesta.

Věřím, že lidé se zase vrátí po té spirále zpátky ke studiu astrologie, i když v jiné úrovni, že budou zase sami sobě astrology a do jisté míry lékaři tak, jako to bývalo v časech dřívějších, že si začnou více vážit všeho, co mají kolem sebe, budou vnímavější a šetrnější k přírodě, neztratí přirozené propojení „nebe“ a „země“, budou vnímat jazyk symbolů a analogie jevů, již dávno fungující. Budou využívat pozitivní vlastnosti působení planet.