O mně

 

anna-buresova

Jmenuji se Anna Burešová a na svět jsem přišla 7. listopadu 1966 před devátou hodinou večerní. Jsem tedy narozena se Sluncem ve znamení Štíra, s Lunou ve znamení Panny a Ascendentem ve znamení Raka.

Vystudovala jsem gymnázium v Náchodě, dále pak Vysokou školu strojní v Liberci – obor konstrukce textilních strojů.

Již od dětství se zajímám o věci mezi nebem a zemí, filozofii, psychologii, víru, léčitelství a přírodu, zvířata. 

Již od mládí sbírám mnoho druhů léčivých bylin na čaje a koupele, ale také z nich vyrábím masti a elixíry, které pomáhají uzdravovat nejen mě, ale i ostatní.

Mezi mé koníčky pro volný čas patří pobyt v přírodě se zvířaty a dětmi, pěstování  léčivých bylin i okrasných rostlin, stromů, čtení knih s astrologickou a filozofickou a psychologickou tématikou, studium symbolů např. tarotu, kabaly apod…

Mám moc ráda malá miminka (sama mám čtyři děti) – narozené příchozí duše, které si v sobě nesou čistou jiskru božství, životní příběh se teprve u nich začne rozvíjet a je krásné sledovat, jak naivně šťastní přinášejí ve svém úsměvu lidem krásu, pokoj a lásku světa, odkud jsme přišli a kam se po naší životní misi zase vrátíme.

Věřím ve všudepřítomného Boha, ale pro zachování polarity a svobody rozhodování tady na Zemi, i v opačný pól, protože, abychom poznali dobro, musí existovat i zlo. Věřím i v bytosti různých sfér jako jsou andělé, skřítci, víly a mnoho dalších.

Věřím v osud, který je něčím daný, ale který máme možnost do celkem velké míry utvářet. Velkým pomocníkem v tomto směru jsem shledala právě astrologii, která nám otvírá mapu duše, dává návod na pochopení sama sebe, ale i ostatních, pomáhá nám se orientovat v životě. Jelikož díky cykličnosti jevů a jejich uvědomování nás pomalu a jistě vede právě po té pověstné spirále kola života směrem ke středu, kde je lepší možnost rozhlédnutí, aniž by

Writing an article is a really important task for pupils and for professional writers. Students who’d like to do so as part of their faculty syllabus will be studying different forms of essays. It may be documents, critical essays essays, narrative essays on a topic. To be able to write a fantastic essay, there are a few tips which you may follow to make your essay a good one. One college essay writing service thing you have to bear in mind is it is not feasible by simply writing on one subject matter, to write a fantastic essay. It’s more important to consider all facets of a topic and write a good essay, then try to keep your mind.

to s námi tolik házelo. Ani tam však nemůžeme ustrnout, jelikož vše je v pohybu, myšlení a dění také musí být v pohybu, a proto cíl je vždy jen cesta.

Věřím, že lidé se zase vrátí po té spirále zpátky ke studiu astrologie, i když v jiné úrovni, že budou zase sami sobě astrology a do jisté míry lékaři tak, jako to bývalo v časech dřívějších, že si začnou více vážit všeho, co mají kolem sebe, budou vnímavější a šetrnější k přírodě, neztratí přirozené propojení „nebe“ a „země“, budou vnímat jazyk symbolů a analogie jevů, již dávno fungující. Budou využívat pozitivní vlastnosti působení planet.